Project Manager

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiac+ diéty pri zahraničných pracovných cestách. Finálna výška mzdy môže byť upravená na základe skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa rozvíjať v oblasti projektového managementu a zúžitkovať svoje predchádzajúce skúsenosti z tejto oblasti? V našom tíme vytvárame novú príležitosť pre šikovnú, samostatnú, precíznu, iniciatívnu a komunikatívnu osobu s dobrými organizačnými schopnosťami. Ak oceníš komornejšie pracovné prostredie v oblasti priemyselnej automatizácie a hľadáš priestor pre zdokonalenie svojich schopností v spolupráci so skúsenými kolegami z tímu projektového manažmentu, daj nám o sebe vedieť.

Čo bude tvojou úlohou:
• Pánovanie projektov doma aj v zahraničí,
• vytváranie a organizácia tímov na jednotlivé projekty,
• organizácia pracovníkov,
• riešenie vzniknutých problémov na projekte,
• komunikácia s projektovým manažérom a projektovým tímom,
• zodpovednosť za monitorovanie projektu, dodržiavanie špecifikácií a noriem,
• dosahovanie plánovaných cieľov projektu, zabezpečenie plynulosti a koordinácie projektov,
• nastavovanie a optimalizácia procesov na projektoch,
• cestovanie v rámci projektov v EÚ.

Čo ponúkame?
• Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou,
• priestor pre kreativitu, hľadanie lepšej cesty a zavádzanie nových riešení,
• príležitosť spoznať inovatívne prostredie automatizácie v priemysle,
• príležitosť aktívne využiť znalosť nemeckého alebo anglického jazyka,
• dynamický rozvíjajúce sa pracovné prostredie,
• PC/mobilný telefón aj na súkromné účely,
• podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička,
• možnosť ďalšieho odborného rastu prostredníctvom atraktívnych projektov,
• bonus za odporučenie vhodného kandidáta,
• ročný bonus.

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašli nám Tvoj životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na počet kandidátov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér

Počet rokov praxe

5

Určite od teba budeme očakávať, že:
• Budeš samostatný/samostatná s citom pre detail,
• máš výborné organizačné schopnosti,
• si schopný/schopná aktívne komunikovať v nemeckom alebo anglickom jazyku,
• budeš mať tímového ducha,
• budeš proaktívný/prokatívna s chuťou učiť sa nové veci,
• máš výborné komunikačné schopnosti a to v písomnom, aj telefonickom prejave,
• ľudia a klienti budú pre teba na prvom mieste,
• budeš flexibilný/felxibilná, so schopnosťou adaptovať sa na časté zmeny,
• budeš dôsledný/dôsledná a skvele si odmanažuješ svoj pracovný čas,
• disponuješ znalosťou práce s počítačom.

Spoločnosť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4395521  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac