Šéfmontér pre dopravníkové systémy a logistické centrá v EÚ

i4Industry s.r.o.

Nemecko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
07/2022
2 500 EUR/mesiac+ diéty pri zahraničných pracovných cestách Finálna výška mzdy môže byť upravená na základe skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a pracovitého kolegu na pozíciu šéfmontér. Tákého, ktorý je proaktívny, nebojí sa nových výziev a rád by zužitkoval svoje skúsenosti a znalosti v oblasti montáží.

Vhodným kandidátom je samostatný, zodpovedný a precízny mechanik / mechatronik, ktorý ovláda základné montážne procesy, vie čítať technickú dokumentáciu, dokáže komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku a dokáže viesť tím mechanikov na projektoch v zahraničí, pre našich klientov, ktorými sú veľké priemyselné spoločnosti v rámci EÚ.

Súčasťou náplne práce je:

• Práca s technickou dokumentáciou a s pracovnými postupmi pre mechanickú montáž,
• výkon zámočníckych a montážnych prác na základe technickej dokumentácie - skladanie dielcov a segmentov, montáž segmentov,
• príprava a rozdelenie materiálu pre montáž podľa podskupín a finálnych výrobkov,
• predmontáž, montáž, finalizácia a uvedenie systémov do prevádzky,
• mechanická úprava použitých dielov podľa dokumentácie,
• zistenie a odstránenie chýb na výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie,
• udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S.

Poskytovanie dohľadu nad vykonávaním projektu, s čím sú spojené nasledujúce činnosti:

• Dohľad a podieľanie sa na príprave projektu a inžinierskych činností týkajúcich sa montáží a ich rozhrania s technologickou časťou vypracovanou dodávateľom,
• poskytovanie technickej podpory celému projektovému tímu,
• kontrola uplatňovania noriem a projektových pravidiel v rámci vykonávaného projektu,
• zodpovednosť za správne preskúmanie a prebratie zodpovednosti za prípravu a výkon montáže,
• zodpovednosť za preberanie a odovzdávanie pracoviska, za riadenie manažmentu jednotlivých montážnych správ, dodržiavanie interných smerníc spoločnosti, pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, predpisov o ochrane životného prostredia a dodržiavanie legislatívy,
• pravidelná kontrola miest výkonu montážnych prác najmä z hľadiska dodržiavania termínov, kvality a dodržiavania interných a externých predpisov,
• zabezpečenie výkonu kontroly príslušnej evidencie najmä montážnych denníkov a súpisov vykonaných prác.

V prípade zamestnancov na TPP:
- Služobné vozidlo, tankovacia karta,
- pracovné oblečenie, pracovná obuv, OOPP,
- kompletná sada ručného náradia,
- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú,
- práca v úspešnej, stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou,
- zam. spoločenské akcie, pitný režim.

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Vzhľadom k počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Šéfmontér v oblasti priemyselných montáží a oceľových konštrukcií

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kandidáta, ktorý má:
- vzdelanie technického smeru
- predchádzajúce skúsenosti s vedením, motiváciou a hodnotením zamestnancov
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- vodičský preukaz (B) – aktívny vodič
- technické a analytické myslenie
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- iniciatívnosť, zmysel pre detail
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- rozhodnosť a zvládanie stresových situácií

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá však reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4287707  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac