Project and site manager

i4Industry s.r.o.

Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacFinálna ponuka mzdového ohodnotenia bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti. K mzde prináleží ročný bonus na základe miery plnenia zadaných cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše zahraničné projekty týkajúce sa výstavby priemyselnej technológie v oblasti dopravníkových systémov a logistických centier (v rámci krajín EU – Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Belgicko, Slovinsko, ČR) hľadáme spoľahlivého kolegu. Jeho úlohou bude každodenný dohľad nad realizáciou výstavby projektu, dodržiavaním pravidiel a technologických postupov s cieľom zabezpečiť plynulé, včasné a bezpečné dokončenie projektu. Ak ťa zaujíma prostredie automatizácie, nemáš problém občas cestovať po Európe a chceš uplatniť svoj organizačný talent, neváhaj sa k nám pridať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
*Organizovanie práce zamestnancov na montážach v zahraničí,
*Kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a zabezpečenie realizácie projektu,
*Sledovanie a dodržiavanie termínov,
*Aktívne riešenie vzniknutých situácii na jednotlivých projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí,
*Operatívne rozhodovanie,
*Reporting stavu realizácie projektu,
*Koordinácia zamestnancov na strediskách,
*Vedenie dochádzky a nevyhnutnej personálnej dokumentácie projektového tímu,
*Denná komunikácia a koordinácia so zákazníkom,
*Plánovanie projektového tímu
*Kontrola dodržiavania predpísanej kvality prác a taktiež pracovné a technologické postupy
*Sledovanie spôsobu a postupov realizácie projektu v súlade s dodržiavaním BOZP a PO
*Časte cestovanie a pobyt v rámci krajín EÚ

Ponúkame Ti:

*Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
*Priestor pre kreativitu, hľadanie lepšej cesty a zavádzanie inovatívnych riešení
*Dynamický rozvíjajúce sa pracovné prostredie
*PC/mobilný telefón aj na súkromné účely
*Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička
*Príležitosť sebarealizácie prostredníctvom atraktívnych projektov
*Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
*Ročný bonus
*Bonus za odporučenie vhodného kandidáta

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Vzhľadom k počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
*má aktívnu znalosť nemeckého jazyka
*je ochotný cestovať za pracou do zahraničia – EÚ
*má znalosť čítania mechanických a elektrotechnických výkresov
*má skúsenosti s prípravou harmonogramov a ich dodržiavaním,
*má skúsenosti s riadením podobných projektov stavieb minimálne 1 rok
*ak disponuje elektrotechnickou vyhláškou a certifikátom BOZP, je to výhoda
*má vzdelanie v obore strojárstvo
*je flexibilný
*má vysokú mieru samostatnosti a zodpovednosti
*je zameraný na detail
*má schopnosti a skúsenosti s riešením krízových situácií

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4105589  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac