Project and site manager

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Máj
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi realizáciu projektovej zákazky v oblasti elektrotechniky zameranej na dodávku a inštaláciu produktov i4Industry na Slovenskom trhu a v zahraničí.

• Je zodpovedný za správne plánovanie a finančné reportovanie projektu, sledovanie rozpočtu
• Koordinuje členov projektového tímu ako aj externých a interných dodávateľov projektu.
• Zodpovedá za nákup interných a externých materiálov a služieb pre realizáciu projektu.
• Podieľa sa na prípravnej fáze projektu.
• Zodpovedá za vedenie projektu v CRM nástrojoch.
• Zodpovedá za riadne dokumentovanie projektu v štádiu preberania, realizovania, odsúhlasovania, odovzdávania zákazníkovi a odovzdávania do servisu.
• Komunikuje s partnermi Sk /anglicky- písomne a telefonicky/
• Zodpovedá za uplatnenie a zaznamenanie zmien na projekte podľa určených právomocí.
• Spolupracuje na technickej príprave projektu v rámci zverených kompetencií.

• ročný bonus
• multisport karta
• flexibilný pracovný čas
• možnosť home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Strojarske alebo elektrotechnické vzdelanie VŠ/SŠ
• § 21, vyhláška č. 508/2009 - výhoda
• MS Office – užívateľská úroveň
• Anglický jazyk –B2 – podmienka (písomný a verbálny prejav)
• Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• samostatnosť, zodpovednosť, analytické schopnosti, skúsenosti z realizovaných projektov, koordinačné schopnosti, schopnosť riadiť pracovný kolektív, technické myslenie, pracovné nasadenie, dodržovanie pravidiel a postupov

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá však reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a elektrických inštalácií na Slovensku a v EÚ.

Adresa spoločnosti

i4Industry, s.r.o.
Blagoevova 9
851 04 Bratislava
ID: 3868794  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac