Logo i Wi Tour s.r.o.

Špecialista na výletné plavby - český jazyk

i Wi Tour s.r.o.

Miesto práce
Záborského 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1100 eur na sk. dobu + prehodnotenie mzdy po zapracovaní v prípade obojstrannej spokojnosti. Polročná a koncoročná odmena, podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať ako odborník na výletné plavby pre portál cestujlodi.com, spravovaný stabilnou spoločnosťou CK iWi tour, ktorý vznikol ako prvý on-line portál na rezerváciu plavieb po celom svete. Sme firma s priateľskou atmosférou a kolektívom do 10 ľudí. Hľadáme kolegu/kolegyňu s rodným jazykom čeština.

V ponuke máme viac ako 9.000 plavieb po celom svete od najväčších lodných spoločností na svete. Ako Špecialista na tieto plavby sa budeš musieť oboznámit a ponoriť do sveta plavieb, destinácii, služieb na palube, pokiaľ si žiadnu plavbu ešte neabsolvoval/a, vyšleme Ťa po skúšobnej dobe na jednu z plavieb a osobne si tak vytvoríš zážitok, ktorý budeš potom klientom sprostredkovávať ďalej.

Hlavnou náplňou Tvojej práce bude teda klientský servis a poradenstvo pri výbere a rezervácii plavby pre klientov z ČR:
- komunikácia s klientmi najmä telefonicky a písomne (pozor nie sme žiadna otravná marketingová fima, ale seriózna CK, ktorá klientom sprostredkováva ten najkrajší čas roka - dovolenku)
- odborná pomoc a poradenstvo pri výbere plavby a destinácie
- rezervacia želanej plavby v rezervačnom systéme lodnej spoločnosti
- práca s naším rezervačným systémom
- prípadná po-plavebná asistencia klientom
- účasť na marketingových aktivitách
- vlastné nápady a iniciatíva na podporu predaja sú vítané.

Čo sa týka požiadaviek na Teba, nemusíš byť špeciálne vzdelaný, či oplývať dlhoročnou praxou, dbáme však na svedomitosť a schopnosť vybavovať požiadavky klientov rýchlo a bez chýb a na materinský jazyk češtinu. Hľadáme najmä pozitívne naladenú, zodpovednú a pro-klientsky orientovanú osobu, ktorá vie zostať kľudná aj v stresových situáciach. Dôležitou vlastnosťou je pozitívny prístup v komunikácii s klientmi na telefóne a aj v písomnom styku. Záujem učiť sa nové veci a vedieť pracovať tak v tíme ako aj individuálne, samozrejme až po kompletnom zaučení a nabraní istoty, že sa o rezervácie vieš bezchybne postarať.

Pracujeme v našej príjemnej, v lete klimatizovanej, kancelárii na Záborského 20 v Bratislave, od 9:00-18:00 s hodinovou prestávkou na obed počas pracovných dní - teda žiadne nočné, ani zmeny, ani práca cez víkend. Počas pracovnej doby však vyžadujeme plné nasadenie pre prácu a prítomnosť v kancelárii pre klientov.

Nástupná mzda začína na 1100 eur+príspevok na stravu, no ak máš skúsenosti s plavbami, vieme sa dohodnúť aj viac. Ak si šikovný/á, vieš sa dostať po skúšobnej dobe ihneď platovo vyššie a pri plnení cieľov sa u nás rozdeľujú polročné a koncoročné odmeny. Ak si veľmi šikovný/á a presvedčíš nás o tom, sme otvorení platovému posunu.

✔️ako člen nášho tímu sa musíš v oblasti plavieb neustále vzdelávať, preto je príjemnou stránkou našej práce cestovanie a poznávanie lodí a destinácii
✔️ účasť na luxusných eventoch lodných spoločností
✔️rezervácia plavieb za travel agent ceny
✔️príjemná pracovná atmosféra, menší kolektív
✔️príspevok na stravu od zamestnávateľa
✔️stabilná CK fungujúca na Slovensku už viac ako 10 rokov

Prosíme o kontakt e-mailom alebo telefonicky pre dohodnutie osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

cestovná kancelária, je absolútnou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ochota a chuť pracovať
✔️zodpovedný prístup k práci
✔️príjemné vystupovanie pri komunikácii s klientmi
✔️ schopnosť zorganizovať si prácu
✔️anglický jazyk pre komunikáciu s lodnou spoločnosťou
✔️akýkoľvek ďalší jazyk je výhodou

Cestovná kancelária pôsobiaca na Slovensku od roku 2011. Hlavnou činnosťou od začiatku pôsobenia je organizácia pobytov pre zahraničných turistov na Slovensko a do krajín Strednej Európy. V roku 2015 sme spustili na Slovensku on-line portál pre rezerváciu plavieb po celom svete podnalod.com, následne na maďarskom trhu gyerehajora.com a na poľskom trhu rejsujznami.com. Riadíme sa heslom dobrých ľudí sa všade veľa zmestí a teda aj do našej kancelárie :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Ganoczyova
Tel.: +421905302880
E-mail: poslať životopis
ID: 4840066  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac