Aplikačný inžinier

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Trnavská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacZM od 2500€ +13. plat; konečná výška mzdy bude dojednaná na základe skúsenosti daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorého bavia databázy, aplikačné servre a informačné systémy, ktorý hľadá prácu v uvoľnenej atmosfére a tím, ktorý ťahá za jeden povraz

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Implementácia a prevádzka informačných systémov
• Správa aplikačných serverov a nasadzovanie aplikačných zmien
• Analýza aplikačných a systémových logov s cielom riešenia problémov a ich
koncepčné riešenie
• Aktívna podpora vývojových tímov počas prevádzky (správa a konfigurácia prostredí)
• Riešenie prevádzkových problémov a incidentov
• Zodpovednosť za prevádzku služieb (on call support)
• Komunikácia s business klientom ako vlastníkom spravovaných aplikácií a aktívna
spolupráca pri riešení problémov a zmenových požiadaviek
• Monitoring aplikácií a dohľad nad ich prevádzkou

Požiadavky na zamestnanca
• Znalosť Linux operačných systémov na úrovni medior
• Skúsenosti so správou aplikácií na rôznych platformách
• Skúsenosti s JAVA programovacím jazykom výhodou
• Anglický jazyk na B2 úrovni

Technológie s ktorými prídeš do kontaktu a pri ktorých je očakávaná určitá miera znalostí a skúseností:
• Aplikačné platformy (Tomcat)
• Databázové platformy (PostgreSQL)
• Scripting v Linux OS (Python, Bash...)
• Monitorovacie technológie – Zabbix

Bez čoho by to nešlo:
• Vysoká miera samostatnosti
• Analytické myslenie pri riešení problémov
• Manažovanie priorít
• Zmysel pre hľadanie príležitostí na zlepšenie alebo automatizáciu aktivít
• Schopnosť zorientovať sa v projekte

Pozícia bude zastrešovať projekty pre sesterskú spoločnosť Mobile Tech, s.r.o. - lídra v riešení SMS platieb.
V MobileTech dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príď k nám pracovať do nových moderných priestorov, zaži meeting na priestrannej terase. Staň sa našim kolegom, a pošli nám Tvoje CV! Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:

Zdravie a well-being:
+ MultiSport karta
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, bowling, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, beh pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky

Rodina a financie:
+ 13. plat, koncoročná odmena (v závislosti od typu spolupráce - detaily budú upresnené na osobnom interview)
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu

Social&fun:
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo na terase)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

Vzdelávanie a odborný rast:
+ pravidelné odborné školenia (na výber z rôznych tém od IoT, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, React, Docker & Kubernetes, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ firemná akadémia
+ Tech Buddy pre každého nováčika (vrátane seniorov)
+ účasť na rôznych konferenciách a odborných eventoch (OpenSlava, Java Days, certifikované školenia a i.)
+ firemná angličtina s native lektorom

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Ovari
E-mail: poslať životopis
ID: 4813798  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac