CI/CD administrátor medior

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý bude pomáhať našim vývojovým tímom s návrhom, inštaláciou, zabezpečením a prevádzkou vývojových prostredí.

Náplň práce:
Správa a monitoring serverov (väčšinou Linux based) a databáz
Návrh, inštalácia a správa kontajnerizačných prostredí (Docker, Kubernetes) v prostredí dátových centier, ale aj v cloude (AWS, Azure, Google cloud)
Monitoring a prehľady prostredia - ELK, Apache NiFi, Grafana, ...
Skriptovanie v Bash, Powershell, prípadne Python, Perl
Konfigurácia a práca s Jira, Confluence
Správa Java based aplikačných serverov - Jetty , JBOSS, Tomcat
Administrácia CI/CD prostredí -Jenkins, GitHub, GitLab, Ansible

Ponúkame širokú škálu benefitov pre zamestnancov, každý si môže vybrať podľa záujmov a preferencií.

Zdravie a well-being:
+ nadštandardné zdravotné prehliadky, pravidelné cvičenia s fyzioterapeutom
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, bowling, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky

Rodina a financie:
+ 13. plat, koncoročná odmena (v závislosti od typu spolupráce - detaily budú upresnené na osobnom interview)
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu

Social&fun:
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo na terase)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa a veríme, že sa k nim čoskoro bezpečne vrátime

Vzdelávanie a odborný rast:
+ pravidelné odborné školenia (na výber z rôznych tém od IoT, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, React, Docker & Kubernetes, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ firemná Java akadémia
+ firemná React akadémia
+ Tech Buddy pre každého nováčika (vrátane seniorov)
+ účasť na rôznych konferenciách a odborných eventoch (OpenSlava, Java Days, certifikované školenia a i.)
+ firemná angličtina s native lektorom

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

CI/CD pipeline - Mierne pokročilý
Jenkins - Základy
GitHub - Základy
Docker - Mierne pokročilý
ELK - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Základy
Microsoft Azure - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

správa sietí a systémov

Počet rokov praxe

3

Výhodou sú znalosti:
* znalosť niektorej full-textovej databázy - Elasticsearch
* skúsenosť s ELK, Grafana, Apache NiFi
* kontajnerizácia - Docker, Kubernetes výhodou
* JAVA aplikáčné kontajnery/servery - Jetty, JBOSS, Tomcat - znalosť aspoň jedného
* SQL databázy - Oracle, MariaDB, PostgreSQL
* analýza JAVA aplikačných logov
* práca v Linuxe - distribúcie RHEL alebo Debian
* základy GitHub resp. GitLab
* základná znalosť Ansible
* Bash/Python skriptovanie

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4447943  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac