Recruiter/ka

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame pozíciu pre HR nadšenca. Radi Tebe i Tvojim nápadom dáme priestor. Ako by to vyzeralo v praxi?

1. Baví Ťa práca s ľuďmi, alebo si ju chceš vyskúšať
2. Mobil v ruke a si ako doma na IG, FB, LI, už si niekedy počul slová ako x-ray search, či boolean search
3. Chceš si vyskúšať prácu s profesiou z druhej strany
4. Baví Ťa marketing a kontakt s ľuďmi

Na tejto pozícii sa budeš venovať najmä:
+ vyhľadávaniu vhodných kandidátov v IT segmente
+ social media hiring
+ organizácii pohovorov, výberových konaní a tendrov

Niečo málo k typu práce: Zatiaľ by sme chceli spolupracovať na pol úväzku, neskôr to vieme prehodnotiť. Pozícia je teda vhodná napr. aj mamičku na MD/RD, či po nej, ktorá nechce, alebo nemôže pracovať full time, či napríklad pre študenta/študentku VŠ - je však potrebné byť k dispozícii pravidelne (každý deň) dohodnutý počet hodín.

Ponúkame širokú škálu benefitov pre zamestnancov, každý si môže vybrať podľa záujmov a preferencií.

Zdravie a well-being:
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, bowling, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky

Rodina a financie:
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
* podľa typu pozície a spolupráce

Social&fun:
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo na terase)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa a veríme, že sa k nim čoskoro bezpečne vrátime

Vzdelávanie a odborný rast:
+ účasť na odborných školeniach a seminároch
+ firemná angličtina s native lektorom

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Pokiaľ by ste mali medzičasom otázky o stave výberového konania, prosím píšte na : [email protected], alebo volajte na tel. uvedený dole.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ trpezlivosť, komunikačné a organizačné zručnosti
+ schopnosť doťahovať veci
+ príjemné vystupovanie -> budeš prvá osoba za firmu, s ktorou budú uchádzači v kontakte.

Ak máš skúsenosti z marketingu, obchodu, telemarketingu, HR, alebo podobnej oblasti, je to výhodou.

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4340039  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac