Test Manager

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 EUR*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový projekt hľadáme seniorského kolegu so skúsenosťami v oblasti testovania softvérových produktov a aplikácií.
+ zodpovednosť za testovacie stratégie, procesy a ich plánovanie, kvalitu, koordinované nasadenie a výstupy
+ vedenie tímu testerov a analytikov
+ koordinácia s vývojovým tímom, interným zákazníkom (business / ops.) a plánovanými aktivitami na produkcii

+ 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia (aktuálny plán školení ma 12+ tém od blockchainu, cez gdpr, iot, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na uvedenom mobilnom čísle, alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

+ skúsenosť v oblasti testovania
+ znalosti príslušnej metodológie, postupov a procesov
+ znalosti v oblasti defect managementu
+ znalosti v oblasti softvérovej architektúry
+ skúsenosť s prácou v Agile / SCRUM veľkou výhodou
+ skúsenosť s testovaním v oblasti DWH a BI výhodou
+ AJ na komunikatívnej úrovni (spolupráca so zahraničím)
+ skúsenosti z bankového sektora veľkou výhodou

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3760778  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 EUR*