PHP Developer

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu kolegov pre projekt, ktorý bude náročná, ale zaujímavá výzva. V projekte budú použité najnovšie technológie a bude mať možnosť byť pri zrode zaujímavej produktovej novinky v oblasti Telco.

+ Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu "Zamestnaj kamaráta".

+ Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.

+ V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.

+ A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a ozveme sa podľa aktuálneho projektu, kde budete vedieť využiť Tvoje znalosti a prax.
Aktuálne obsadzujeme dve pozície - klasickú aj seniorskú.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / technické

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

+ znalosť technológií php 7+ a vyšších a php ekosystém (composer, apache httpd, nginx)
+ znalosť OOP design paternov (DI, Mvc, ...)
+ znalosť Laravel FW 5.3+ (alebo Symfony 3+)
+ skúsenosti so SOA architektúrou výhodou
+ znalosť Doctrine ORM výhodou
+ znalosť Soap webservices výhodou
+ skúsenosti s CI/CD výhodou

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3341242  Dátum zverejnenia: 21.3.2018