ETL Developer

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

+ tvorba, testovanie a automatizácia ETL procesov
+ práca s ETL nástrojmi a DBMS
+ spracovávanie dátových máp, zdrojových systémov, interface-ov, transformačnej logiky, funkcií a rôznych subsystémov do funkčných celkov

+ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
+ rôzne sociálne benefity

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

8

+ skúsenosti s rôznymi ETL nástrojmi a dodávateľmi
+ niekoľkoročné skúsenosti v oblasti Enterprise DWH
+ ochota cestovať

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3222965  Dátum zverejnenia: 23.10.2017