Senior Software Engineer (Blockchain)

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý je fanúšik nových trendov a technológií v IT a zároveň už má za sebou juniorské roky. U nás budeš pracovať v známom prostredí pri vývoji riešení pre klientov, ale zároveň aj skúšať nové prístupy a riešenia custom made pre rôzne oblasti (prototypy, vývoj, integrácia a implementácia blockchain frameworkov, optimalizácia škálovateľných riešení, kryptovacie systémy pre user a company data security, tvorba infraštruktúry dátových systémov).

+ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
+ rôzne sociálne benefity

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

+ viacročné pracovné skúsenosti na pozícii Java developer, plus znalosti HTML, Javascript, XML, AJAX
+ znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP
+ znalosť relačných databáz, znalosť Oracle – výhodou
+ skúsenosti s niektorým z aplikačných serverov – Wildfly/Jboss, Websphere, Weblogic
+ skúsenosti s EJB, JMS, API, LifeRay, Struts, Wicket, AngularJS, výhodou

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na špecializované riešenia v rôznych odvetviach priemyslu. Budujeme efektívne, škálovateľné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.
Naša firemná kultúra sa zameriava na podporu ľudí v tíme, možnosť pracovať v tvorivej atmosfére bez zbytočnej byrokracie a nadčasov. Prostredníctvom jednotlivých "streamov" dávame možnosť zapojiť sa do diskusie o fungovaní firmy. Rodinnú atmosféru podporujeme cez športové aktivity, teambuildingové akcie a pritom nezabúdame na naše rodiny.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pažítková 5
821 01 Bratislava
ID: 3208229   Dátum zverejnenia: 6.10.2017