Reagujte bez životopisu
Logo I.P.E.S. Services, a.s.

Elektrikár - Belgicko

I.P.E.S. Services, a.s.

Miesto práce
Heusden-Zolder, Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
celoročne
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov, ktorí sa chcú zapojiť do rôznych zaujímavých projektov v Belgicku. Staň sa súčasťou tímu firmy I.P.E.S. Services a.s. a získaj možnosť profesionálneho a finančného rastu.

Čo budeš robiť:

- Inštalovať káble a elektrické rozvody

- Zapájať svetlá, vypínače, zásuvky a rozvodové skrine

- Pracovať na rôznych stavebných projektoch, ako sú apartmány, hotely, obchody a supermarkety, haly, domovy dôchodcov a parkoviská

- Pomáhať s prípravnými a pomocnými prácami

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ráno sa stretneš so svojím tímom a preberiete si plán práce na daný deň

- Potom sa vydáte na miesto projektu a začnete s inštaláciou káblov a elektrických rozvodov

- Neskôr sa zameriate na zapájanie svetiel, vypínačov a zásuviek

- V prípade potreby pomôžeš s prípravnými a pomocnými prácami

Typická pracovná doba:

- Pracuješ cca. 10 hodín denne a 6 dní v týždni

- Turnusy sú 6 týždňov Belgicko / 2 týždne Slovensko

Čo ti ponúkame:

- Plat 3000 - 4500€ netto v čistom

- Ubytovanie zadarmo

- Firemné vozidlo a náradie zadarmo

- Pracovné oblečenie zadarmo

- Možnosť profesionálneho a finančného rastu

Ak ťa táto ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis a fotografiu na e-mailovú adresu [email protected] alebo nás zavolaj priamo na tel. číslo +32 494 654 675. Tešíme sa na teba!

- Ubytovanie máš zabezpečené a preplatené, takže sa nemusíš starať o hľadanie bývania.

- Navyše ti poskytneme aj firemné vozidlo, aby si sa mohol pohybovať po Belgicku bez starostí o dopravu.

- Náradie a pracovné oblečenie ti poskytneme úplne zadarmo, takže sa nemusíš obávať výdavkov na nástroje ani na oblečenie do práce.

- Okrem toho si u nás môžeš byť istý stabilitou a dlhodobým zamestnaním.

- Získavaš príležitosť pracovať na rôznych projektoch a zlepšovať svoje zručnosti a skúsenosti.

- Pre nás je dôležité, aby si sa u nás cítil dobre a aby sme ti mohli ponúknuť rozvojové príležitosti a kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Záujemci zašlite na email ( [email protected] )
- krátky životopis v slovenskom jazyku
- fotografia ( podmienka )
- kontaktujte nás
- rýchle jednanie a info, volajte +32 494 654 675, rozhovor je v slovenčine !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - elektroinštalácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Požiadavky :

- SZČO - ŽIVNOSTNÍK ( práca len na živnosť )
- aktívna živnosť min. 2 mesiace
- znalosť anglického jazyka - výhoda
- technické zručnosti
- príjemné vystupovanie
- tolerancia
- tímová práca
- organizačné schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- vodičský preukaz typu B
- len vážny záujem

Spoločnosť IPES Services a.s. je zameraná na práce v stavebnom priemysle, elektroinštalačné práce apartmánov, hotelov, rod.domov, podzemných parkovacích priestorov, značkových obchodov, supermarketov, priemyselných hál, autosalónov, atď. .
NIE AGENTÚRA !!!
Spolupracujeme s belgickým partnerom Jansen Group, Jansen Energy Solutions .
Jansen Group je popredný partner na belgickom trhu .
V súčastnosti dodávame prácu v Belgicku pre viac ako 40 živnostníkov a stále rozširujeme náš kolektív .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 2246858  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac