Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci

I.N.V.E.S.T. a.s.

Slovensko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 EUR/hod.stavbyvedúci mzda dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavbyvedúcich .
Stavebná firma s 20 ročnou skúsenosťou na trhu, hľadá pracovníkov na prácu po Slovensku . Práca prevažne v Bratislave a na Liptove. Stavbyvedúci (Čítanie plánov, rozdelenie úloh, zabezpečenie plynulého chodu stavby, organizovanie ľudí, prax v stavebníctve aspoň minimálne rok na danej pozícií, ubytovanie hradené, vodičský preukaz skupiny B, firemné auto, mzda podľa dohody). Práca na živnosť .Najlepšie okolie Námestova- Orava. V prípade záujmu volať cez pracovné dni od 7.00 do 15.00 na tel. č. 0907812846 alebo na : [email protected]

Stavbyvedúci(Auto, Mobilný telefón, notebook.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Stavebná výroba. Realizácie stavebných prác.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4085720  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.