Reagujte bez životopisu

Vrtný robotník

I N G E O a.s. Ž I L I N A

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacODMENY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vrtný robotník,pomocný pracovník ,pri vŕtaní studní a realizácii geologických prieskumov.Práca na turnusy.

Všetky bližšie informácie pri osobnom,alebo telefonickom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Schopnosť samostatne pracovať.Zodpovednosť.

Firma pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu ponúka pre architektov, súkromných investorov, štátnu správu komplexné riešenia z oblasti
inžinierskej geológie, hydrogeológie, pedológie a životného prostredia.

Ponúkame dynamické penetračné skúšky – skúšky pre základovú pôdu – zhutnenosť pôdy pri výstavbe budov a ciest – homogénnosť násypov a skládok odpadov.
ID: 3927347  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac