Operátor výroby - obrábač kovov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatne vykonávaš prácu na obrábacích strojoch a na ďalších zariadeniach podľa pokynov nadriadeného.
  • Zodpovedáš za včasné a kvalitné vykonanie pridelenej práce.
  • Zodpovedáš za prehľadné a hospodárne uloženie materiálu, nástrojov a pomôcok na pracovisku.
  • Zodpovedáš za dodržiavanie efektivity práce podľa technologického postupu.
  • Obsluhuješ rôzne obrábacie stroje, ako napríklad sústruhy, frézky alebo brúsky.
  • Zabezpečuješ kvalitné spracovanie kovových dielov a kontroluješ ich kvalitu.

Na pozícii Operátor výroby - obrábač kovov je typický deň plný práce na obrábacích strojoch a zariadeniach. Vykonávaš samostatne pridelenú prácu a zodpovedáš za jej kvalitu. Okrem toho musíš dbať na efektivitu práce a prehľadne ukladať materiál, nástroje a pomôcky na pracovisku.

  • Získavaš príplatok na dopravu, čím ušetríš na nákladoch na cestovanie do práce.
  • Dostaneš 13. aj 14. plat, čo znamená, že budeš mať o 1 až 2 platy viac ako inde.
  • Preukázaná vernosť firme sa odmeňuje vernostnými benefitmi.
  • Môžeš očakávať ďalšie mimoriadne odmeny za tvoju prácu.
  • Máš možnosť absolvovať nadštandardné lekárske prehliadky, ktoré ti poskytnú dokonalý prehľad o tvojom zdravotnom stave.
  • Získaš výraznú dotáciu na stravovanie, takže budeš mať zdravé a chutné jedlo za výhodnú cenu.
  • Máš konto pracovného času, čo ti umožní flexibilne si prispôsobiť pracovný čas a získať viac voľna.
  • Získavaš ponuku rekreačných pobytov, ktoré ti umožnia prežiť pekné chvíle s rodinou a priateľmi.
  • Môžeš sa tešiť na zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov, ktorý ti umožní získať viac peňazí.
  • Získavaš zmenové príplatky, ktoré ti umožnia zarobiť si viac peňazí.
  • Máš možnosť osláviť pracovné jubileum a byť odmenený za svoju vernosť firme.
  • Získavaš DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa, čo znamená, že budeš mať viac peňazí na dôchodok.
  • Môžeš sa tešiť na ďalšie benefity, ktoré ti umožnia získať viac výhod a zlepšiť si svoj životný štandard.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Koncern je celosvetovo jedným z najväčších dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

1

  • SOŠ/SŠ technického alebo strojárskeho zamerania
  • Skúsenosti nie sú podmienkou, ale vítame ich
  • Samostatnosť a flexibilita v práci
  • Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť v práci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4818123  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac