Kontrolór kvality

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete používať meracie prístroje na overenie kvality a správnych rozmerov výrobkov? Máte počítačové znalosti a skúsenosti vo výrobe na obdobnej pozícii? Zašlite nám svoj životopis a zabezpečte si pracovné miesto s výhodným mzdovým ohodnotením.
Náplň práce zahŕňa:
- kontrola parametrov výroby
- premeriavanie kontrolných vzoriek ,tvorba záznamov a následný návrh opatrení
- vedenie evidencie a informovanie o výsledkoch kontroly a kontrolných meraní
- vykonávanie interných a kontrola externých skúšok
- označovanie chybných výrobkov a zabránenie ich ďalšej tvorbe
- označovanie výrobkov, ktoré zodpovedajú požiadavkám a ich následné uvoľňovanie do výrobného procesu
- dodržiavanie BOZP
- vykonávanie pokynov na pracovisku podľa pravidiel 5s

- jedná sa o prácu v nepretržitej prevádzke

- práca v stabilnej spoločnosti
- stravovanie v areáli
- atraktívne platové ohodnotenie
- príspevok do DDS nad rámec zákona
- doprava pre zamestnancov je zabezpečená zo smeru Handlová a Nová Baňa (Brehy/Rudno n.Hronom/Voznica/Žarnovica/Beznica/Hliník n.Hronom)

Prosíme uchádzačov, aby na ponuku reagovali zaslaním svojho životopisu na uvedenú e-mailovú adresu. Zároveň vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti výroby a predaja hliníkových profilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality, operátor výroby

Počet rokov praxe

2

- ovládanie min. základov práce s PC
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- zmysel pre zodpovednosť
- spoľahlivosť
- logické myslenie

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 4774198  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac