Brusič rezných nástrojov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac- 13. plat,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v stabilnej spoločnosti
- stravovanie v areály
- atraktívne platové ohodnotenie
- príspevok na dopravu do práce
- výkonnostná prémia
- dochádzkový bónus

Práca je na dve zmeny. Prosíme uchádzačov, aby na ponuku reagovali zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu. Zároveň vopred ďakujme za všetky zaslané životopisy, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria. Môžu byť aj kandidáti s praxou ako nastavovači CNC, resp. kandidáti ktorí pracovali na CNC, ideálne na 4, alebo 5-osom CNCN centre.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je popredným svetovým výrobcom vysokovýkonného rezného náradia na opracovanie kovov a s viac ako 120 ročnou tradíciou je dnes lídrom v oblasti vŕtania, frézovania, závitovania, zapichovania a upichovania, vyhrubovania a vystružovania, zahlbovania, PKD a CBN nástrojov a upínacích systémov. V jej portfóliu nájdete aj systémy pre správu rezných nástrojov – GTMS systém, ako aj výdajné nástrojové systémy a zariadenia na tepelné upínanie a prednastavenie rezných nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- flexibilita
- praktické myslenie
- prax vo výrobe
- spoľahlivosť
- samostatnosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 4751072  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac