Frézar - CNC operátor

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti zo strojárskej výroby na CNC strojoch a zariadeniach  a práca v nepretržitej prevádzke Vám nerobí problém? Všetko, čo potrebujete sú skúsenosti s prácou v strojárskom priemysle na CNC frézach.

Náplň práce:

- práca so strojnými zariadeniami

- brúsenie , frézovanie, sústruženie

- obrábanie materiálu

 - zoradenie strojov

- údržba strojov

- dodržiavanie technologických postupov a výkon činností podľa zadania.

 - nepretržitá prevádzka​

-13. a 14. plat

- atraktívne mzdové ohodnotenie

- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

- práca v stabilnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti

- zabezpečené stravovanie

Vopred ďakujeme za zaslanie všetkých životopisov, do užšieho výberového konania budú zaradení uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby, spracovania hliníka a energie zameriavajúca sa na výrobu a predaj hliníkových profilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický odbor, strojárstvo

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania technickej dokumentácii

-skúsenosti na obdobnej pozícii s prácou na CNC strojoch

- manuálna zručnosť

- precíznosť, presnosť

- flexibilita

- zodpovedný prístup k práci

- schopnosť pracovať samostatne ale aj tímovo

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.

Kontakt

ID: 4746153  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac