Manipulačný operátor

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presúvanie materiálu a výrobkov medzi skladom a výrobou.
Vydávanie materiálu zo skladu do výroby cez čítačku.
Dopĺňanie vstupného materiálu, chemikálií, obalov a iných podľa požiadaviek oddelenia.
Zabezpečenie nakládky a vykládky výrobkov.
Balenie hotových výrobkov na základe baliacich predpisov (páskovanie a fóliovanie).

Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti,
Nástupný bonus + Bonus za odporučenie + Bonus za zlepšovacie návrhy,
Letný a zimný bonus = 13ty plat,
Sociálny program:
- výborná cena stravovania,
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách,
- príspevky na športové a kultúrne aktivity,
- darčekové poukážky,
- príspevky zamestnávateľa na III. pilier,
Autobusová doprava na zmeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba dátových, bezpečnostných prvkov a komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Preukaz vodiča VZV + prax na VZV minimálne 1 rok,
Práca so SAP - výhodou,
Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
(12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov - rotácia podľa zmien),
Dobrý zdravotný stav,
Pracovitosť a zodpovednosť,
Základná znalosť práce s PC,
Ochota učiť sa,

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4700508  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac