Výrobný operátor - rewinder

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Od 1 100 EUR/mesiac5,3 EUR/hod. + mesačná variabilná zložka mzdy do maximálnej výšky 1,35€/hod od začiatku nástupu = celková nástupná mzda je do 6,65€/hod + príplatky za zmennosť + príplatok za poobednú zmenu nad rámec zákona + výrobný bonus v 2x ročne. Všetky sumy sú uvádzané brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kvalitu vykonávanej práce.
- Nastavovanie parametrov na stroji podľa návodu.
- Obsluha zariadenia na prevíjanie kábla a sledovanie správneho chodu.
- Kontrolovanie vstupného materiálu podľa kontrolného plánu.

- Práca v kmeňovom stave (nie cez agentúru) v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Práca v čistom výrobnom prostredí.
- Platové ohodnotenie s možnosťou zvýšenia základnej mzdy po pol roku.
- Letný a zimný výrobný bonus.
- Nástupný bonus 400€.
- Odmena za zlepšovacie návrhy.
- Bonus na pitný režim zamestnancov.
- Stravovanie v areáli spoločnosti.
Sociálny program:
- výborná cena stravovania.
- príspevky pri životných udalostiach, jubileách a odpracovaných rokoch.
- príspevky na športové a kultúrne aktivity.
- darčekové poukážky.
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier.
- autobusová doprava na zmeny.

Ide o stereotypný typ práce. Nepretržitá prevádzka, 12 hod. zmennosť (2 dni 12hod ráno , 2 dni voľno, 2dni 12hod. noc).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba dátových, bezpečnostných prvkov a komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektrotechnika

- Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov)
- Dobrý zdravotný stav
- Pracovitosť a zodpovednosť
- Základná znalosť práce s PC
- Ochota učiť sa = na pracovnú pozíciu vieme prijať nekvalifikovaného pracovníka, ktorý má technické zmýšľanie a je ochotný učiť sa.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4643984  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac