Operátor pre povlakovacie zariadenie

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac- 13. a 14. plat,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Úprava nástrojov pred procesom PVD povlakovania:
    • Kontrola nástrojov
    • Čistenie nástrojov
    • Mokré pieskovanie nástrojov
    • Priemyselné pranie (príprava nástrojov pre proces prania)
  • Príprava nástrojov pre samotný proces PVD povlakovania:
    • Príprava kompletnej vsádzky nástrojov pre proces povlakovania
    • Zvolenie vhodného typu držiaka
    • Polohovanie nástrojov do držiakov
    • Umiernenie nástrojov do povlakovacej komory
  • Úprava nástrojov po procese PVD povlakovania:
    • Mokré pieskovanie
    • Finálna kontrola nástrojov

Na pozícii Operátor pre povlakovacie zariadenie budeš zodpovedný za úpravu nástrojov pred, počas a po procese PVD povlakovania. Okrem toho budeš pripravovať kompletnú vsádzku nástrojov pre proces povlakovania a umiernenie nástrojov do povlakovacej komory. Všetky časti výrobného procesu PVD povlakovania sú vykonávané v uzavretých výrobných zariadeniach.

Na tejto pozícii budeš mať typický deň plný úpravou nástrojov pred, počas a po procese PVD povlakovania a prípravou vsádok nástrojov. Budeš pracovať v tíme skúsených odborníkov, ktorí ti pomôžu rýchlo sa naučiť všetko potrebné.

  • Ďalšie príklady typickej náplne práce na pozícii Operátor pre povlakovacie zariadenie:
    • Vybavovanie výrobných objednávok a dokumentácie
    • Kontrola kvality výroby
    • Údržba povlakovacích zariadení

  • Máš možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá ti poskytne istotu a bezpečie.
  • V našom areáli budeš mať možnosť stravovať sa za výhodnejšie ceny, čím si ušetríš čas aj peniaze.
  • Atraktívne platové ohodnotenie ti umožní získať finančnú nezávislosť a vysnívaný životný štandard.
  • Získavaš príspevok na dopravu do práce, čím ti pomôžeme ušetriť na nákladoch a zabezpečiť pohodlnú cestu do práce.
  • Ponúkame ti možnosť profesionálneho rastu a rozvoja, aby si sa stále zdokonaľoval v svojej práci a napredoval v kariére.
  • Môžeš sa tešiť na príjemné pracovné prostredie, moderné technológie a skvelý kolektív, s ktorým budeš tráviť väčšinu svojho času.
  • Zabezpečíme ti pravidelné školenia a tréningy, aby si sa stále zdokonaľoval a držal krok s najnovšími trendami a technológiami.

Práca je na dve zmeny. Prosíme uchádzačov, aby na ponuku reagovali zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu. Zároveň vopred ďakujme za všetky zaslané životopisy, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je popredným svetovým výrobcom vysokovýkonného rezného náradia na opracovanie kovov a s viac ako 120 ročnou tradíciou je dnes lídrom v oblasti vŕtania, frézovania, závitovania, zapichovania a upichovania, vyhrubovania a vystružovania, zahlbovania, PKD a CBN nástrojov a upínacích systémov. V jej portfóliu nájdete aj systémy pre správu rezných nástrojov – GTMS systém, ako aj výdajné nástrojové systémy a zariadenia na tepelné upínanie a prednastavenie rezných nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

2

  • Typ vzdelania: stredné odborné
  • Hard skills: prax vo výrobe
  • Manuálna zručnosť a flexibilita
  • Praktické myslenie a samostatnosť
  • Spoľahlivosť v pracovnom procese
  • Oslovujeme mladých s nadšením do práce

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4630630  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac