Operátor výroby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac+13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne zručný, spoľahlivý, učenlivý a neprekáža Vám práca v nepretržitej prevádzke? Potom nám neváhajte zaslať Váš životopis.

Náplň práce:
- odlievanie a obsluha strojov na výrobu odliatkov
- obsluha výrobných zariadení a kontrola ich parametrov
- operatívne úlohy na základe pokynov nadriadeného
- dodržiavanie kvality
- manipulácia s odliatkami
- brúsenie, čistenie, opracovanie hliníkových odliatkov
- drobná údržba
- ďalšie činnosti spojené s chodom výrobnej prevádzky podľa aktuálnych potrieb a nariadení

- práca v stabilnej spoločnosti
- stravovanie v areáli
- atraktívne platové ohodnotenie
- príspevok do DDS
- doprava pre zamestnancov je zabezpečená zo smeru Handlová a Nová Baňa (Brehy/Rudno n.Hronom/Voznica/Žarnovica/Beznica/Hliník n.Hronom)

Prosíme uchádzačov, aby na ponuku reagovali zaslaním svojho životopisu na uvedenú e-mailovú adresu. Zároveň vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti výroby a predaja hliníkových profilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, hutníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

Hutníctvo, Výroba

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- práca s meradlami
- preukaz VZV a žeriavnický preukaz výhodou
- flexibilita
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- ochota vzdelávať sa a prijímať nové informácie pre lepšie prispôsobenie sa inováciám vo výrobe

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 4604998  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac