Manažér výroby - potravinárska výroba

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 1 750 EUR/mesiacVariabilná zložka platu. Odmeňovanie bude nastavované po zohľadnení skúseností kandidáta a jeho požiadaviek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta z oblasti výroby a spracovania potravín, hľadáme nového kolegu. Konkrétne na pozíciu výrobného manažéra - vedúceho výroby na prevádzku do Zvolena (výroba obalov). Ako to už u vedúceho výroby býva hlavnou náplňou práce bude organizovanie a koordinovanie všetkých činností pri zabezpečovaní plynulého chodu výroby, plnenie objemových a kvalitatívnych plánov výroby. Okrem iného hľadáme niekoho, kto má záujem a snahu o neustále zlepšovanie a skvalitňovanie už fungujúcej výroby, niekoho kto sa nebojí implementácie nových, inovatívnych nápadov. Aktívne sa bude zúčastňovať na plánovaní výroby a rozdelenia pracovných kapacít, monitorovaní výrobných nákladov a následne efektívnosti výroby. Účasť na auditoch a operatívnych riešení prípadných problémov výroby.

Všetky ponúkané finančné a nefinačné benefity, budú kandidátov predstavené počas pracovného pohovoru.

Vopred ďakujeme za zaslané životopisy, ale vzhľadom k požiadavkám na znalosti, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba potravín a pochutín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba potravín, technológia spracovania potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
KS portal - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúcí výroby - potravinárska výroba, mäsopriemysel

Počet rokov praxe

2

- Odborné znalosti - tovaroznalectvo
- Strategické a analytické myslenie
- Schopnosť komunikovať naprieč spoločnosťou
- Schopnosť vytvárať, monitorovať a efektívne viesť tím
- Vyzrelého a tímovo založeného človeka s prirodzenou autoritou
- Znalosti nástrojov na riadenie potravinárskej výroby

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 4242158  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac