Personálny konzultant - Banská Bystrica

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacVýška nástupného platu sa odvíja od skúseností a seniority uchádzača. + Variabilná zložka platu pri dosiahnutí mesačného cieľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ v týchto zvláštnych časoch nejakú zmenu a skúsiť niečo nové? Nie to nič ťažké, stačí nám poslať svoj životopis. Naša práca zahŕňa hlavne nasledovné činnosti.:
- Inzerovanie voľných pracovných pozícií na inzertných portáloch
- Výber vhodných kandidátov z externých zdrojov aj z našej internej databázy, vyhľadávanie kandidátov z rôznych pracovných portálov
- Samostatné vedenie pracovných pohovorov
- Aktívna komunikácia s kandidátmi
- Udržiavanie dobrých a nadštandardných vzťahov s existujúcimi klientmi
- Spracovávanie personálnej agendy týkajúcej sa nástupov agentúrnych zamestnancov
- Aktívne navolávanie nových potenciálnych klientov
- Komunikácia s materskou firmou v Nemecku
- Pravidelné SC do zahraničia, ale aj za klientmi a kandidátmi
- Starostlivosť o zverených agentúrnych zamestnancov a mnoho ďalších zaujímavých a dynamických činností, ktoré ťa určite nebudú nudiť.

Všetky benefity a výhody práce v našej spoločnosti Vám budú predstavené priamo počas pracovného pohovoru. Nástup dohodou.

Vopred ďakujeme za zaslané životopisy a dovoľujeme si Vás zdvorilo informovať, že kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky výberového konania.
Jedná sa prácu na HPP
Požadujeme aktívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka
Kandidát musí byť aj aktívny šofér

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra, agentúra dočasného zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
RECRU HR - Mierne pokročilý
Datacruit - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva, HR oblasť výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
Komunikatívne zručnosti
Samostatnosť
Flexibilita

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 4139426  Dátum zverejnenia: 5.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac