Nastavovač výrobných liniek

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
850 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nájdite svoje uplatnenie v nadnárodne pôsobiacej firme, ktorá sa príkladne stará o svojich zamestnancov a ponúka im zaujímavé finančné ohodnotenie spolu s mnohými benefitmi.

Pracovná náplň nastavovača/čky strojov:
- nastavovanie výrobných liniek a strojov podľa zadania
- dozeranie na plnenie výrobného plánu
- zabezpečovanie plynulého chodu výrobných liniek a celého výrobného procesu s dôrazom na zníženie poruchovosti
- odstránenie drobných porúch a ich prípadné nahlásenie na oddelenie údržby
- zabezpečovanie materiálu potrebného k výrobným linkám a manipulácia s ním
- práca v SAP programe na sledovanie stavu materiálu

Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

- Zázemie v stabilnej medzinárodnej firme
- Výkonnostný bonus
- Letný a zimný bonus
- Príspevok na šport a jazykový kurz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná firma pôsobiaca v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie
- vítaná je prax s nastavovaním strojov a práca v SAP programe
- zodpovedný prístup a dochvíľnosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 4126069  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac