Можливість для людей з України

Práca pre šikovnú montážnu pracovníčku

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si novú prácu, v ktorej nebudete musieť nič ťažké dvíhať? Ak ste pracovitá, máte cit v rukách a nerobí Vám problém pracovať aj s malými čiastočkami, máme pre Vás skvelú prácu v sede na dve zmeny v úspešnej elektrotechnickej firme.
Táto nenáročná práca zahŕňa:
- manipuláciu s káblami
- ukladanie, viazanie káblov a vykonávanie ostatných operácií spojených s montážou
- samostatná montáž dielcov
- zodpovednosť za kvalitu a kvantitu vykonanej práce

- práca v príjemnom prostredí
- platené nadčasy
- odmeny
- fyzicky nenáročná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnická firma s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby elektrických pohonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výhodou, ale nie podmienkou, je strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- schopnosť tímovej aj samostatnej práce
- ochota učiť sa nové veci
- dobrý zrak
- spoľahlivosť a precízny prístup k práci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 4075166  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac