Hľadáme šikovného nástrojára na 1 zmenu

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností uchádzačov. 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu na 1 zmenu? Máte skúsenosti s kovoobrábacími prácami a radi by ste Vaše skúsenosti zúročili aj vo Vašej práci? Ak ste zručný a ovládate prácu s brúskami, frézami a hravo zvládate aj ručné dokončievanie tvarových plôch, pošlite nám Váš životopis.
Vašou úlohou bude:
- Výroba nástrojov, náhradných dielov pre výrobné zariadenia
- Opravy, montáž, skúšky nástrojov, ktoré slúžia k formovaniu materiálu
- Dokončovanie a úpravy jednotlivých dielcov podľa výkresovej dokumentácie (brúsením, leštením, frézovaním, vŕtaním)
- Ručné opracovanie materiálov
- Strojové vyrážanie plechových dielov
- Ošetrovanie, údržba príslušného vybavenia strojov a nástrojov

Vyžaduje sa prax vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii.

- práca na 1 ZMENU!
- rôzne finančné a nefinančné benefity
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je lídrom na európskom trhu v plastovej výrobe. Svoje výrobky predáva po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- manuálna a technická zručnosť
- priestorová predstavivosť
- precíznosť
- zmysel pre zodpovednosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 4027026  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac