Nástrojár - práca na 1 zmenu!

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností uchádzačov. Mesačné prémie do výšky + 13.plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do úspešnej medzinárodnej firmy, ktorá svoju výrobu zastrešuje v Banskej Bystrici hľadáme šikovného nástrojára. Ak ste zručný, máte v malíčku kovoobrábacie práce a dokážete si v práci s čímkoľvek poradiť, neváhajte nám poslať Váš životopis.
Čo bude Vašou úlohou?
- Výroba náhradných dielov a nástrojov pre výrobné zariadenia
- Oprava a údržba nástrojov, ktoré slúžia k formovaniu materiálu
- Dokončovanie, úpravy a ručné opracovanie jednotlivých dielcov podľa výkresovej dokumentácie (brúsenie, leštenie, vŕtanie)
- Strojové vyrážanie plechových dielov

- rôzne finančné a nefinančné benefity
- 13. plat
- možnosť pracovať pre medzinárodnú firmu, vďaka čomu sa môžete zúčastniť aj medzinárodných pracovných ciest
- práca na 1 ZMENU!

Informácie o výberovom konaní

Výhodou je znalosť nemeckého jazyka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je lídrom na európskom trhu v plastovej výrobe. Svoje výrobky predáva po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti z kovovýroby
- manuálna a technická zručnosť
- priestorová predstavivosť
- precíznosť
- zmysel pre zodpovednosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 4027026  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac