CNC operátor

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností uchádzača. Pri skúsených uchádzačoch sa mzda pohybuje v hornej hranici.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby na prácu s CNC strojmi, ktorá zahŕňa:

- obsluhu jednovretenových a viacvretenových CNC obrábacích strojov
- brúsenie vŕtanie sústruženie a ďalšie práce spojené s obrábaním
- kontrola opracovaných výrobkov
- prácu s meradlami
- výrobu komponentov podľa technickej dokumentácie včas a požadovanej kvalite
- vykonávanie jednoduchých údržbárskych prác, odstraňovanie drobných porúch
- trojzmenná prevádzka

- práca na trvalý pracovný pomer

- náborový príspevok

- dochádzkový bonus

- príspevok na dochádzanie ( závislosti od vzdialenosti)

- zabezpečené stravovanie

- doprava v rámci mesta zabezpečená

- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu frézovaných a sústružených komponentov na CNC strojoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

CNC operátor, frézar, obrábač kovov, operátor výroby

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti z výroby
- skúsenosť s prácou v strojárskej výrobe na pozícii sústružník/frézár - výhodou
- min. základné skúsenosti s obsluhou CNC strojov - výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť samostatne používať meradlá
- zmysel pre zodpovednosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Šuleková
E-mail: poslať životopis
ID: 4019823  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac