Obsluha CNC strojov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúsenosti uchádzača. K základnej zložke mzdy prislúchajú všetky zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti zo strojárskej výroby? Ak áno, máme pre Vás prácu v úspešnej medzinárodnej strojárskej firme. Využite túto šancu a prispejte Vašimi technickými a manuálnymi zručnosťami k dokonalému fungovaniu spoločnosti.

Vašou úlohou bude kompletná obsluha CNC strojov a prídavných zariadení, pričom budete dbať na kvalitu vyrobených komponentov. O kvalite vyrobených dielov sa následne utvrdíte kontrolou meradlami. K vykonávaniu Vašej práce je potrebná aj znalosť čítania technickej dokumentácie a schopnosť využívať spomenuté posuvné meradlá. Súčasťou každodenných výrobných procesov je aj udržiavanie poriadku na pracovisku a plnenie úloh zadaných nadriadeným.

Tešíme sa na Vaše životopisy!

- práca na trvalý pracovný pomer
- rôzne finančné a nefinančné benefity
- prémie + bonusy
- možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej, úspešnej a medzinárodne pôsobiacej spoločnosti

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu presných frézovaných a sústružených komponentov na CNC strojoch pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v kovovýrobe
- skúsenosť s obsluhou CNC strojov
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť samostatne používať meradlá (kalibre, meracie hodinky, mikrometer, posuvné meradlo)
- zmysel pre zodpovednosť
- technické myslenie a manuálna zručnosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Jančigová
Tel.: +421911672700
E-mail: poslať životopis
ID: 4019823  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac