CNC operátor

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností uchádzača. Pri skúsených uchádzačoch sa mzda pohybuje v hornej hranici.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby na prácu s CNC strojmi, ktorá zahŕňa:

- obsluhu jednovretenových a viacvretenových CNC obrábacích strojov
- brúsenie vŕtanie sústruženie a ďalšie práce spojené s obrábaním
- kontrola opracovaných výrobkov
- prácu s meradlami
- výrobu komponentov podľa technickej dokumentácie včas a požadovanej kvalite
- vykonávanie jednoduchých údržbárskych prác, odstraňovanie drobných porúch
- trojzmenná prevádzka

- práca na trvalý pracovný pomer

- náborový príspevok

- dochádzkový bonus

- príspevok na dochádzanie ( závislosti od vzdialenosti)

- zabezpečené stravovanie

- doprava v rámci mesta zabezpečená

- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu frézovaných a sústružených komponentov na CNC strojoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

CNC operátor, frézar, obrábač kovov, operátor výroby

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti z výroby
- skúsenosť s prácou v strojárskej výrobe na pozícii sústružník/frézár - výhodou
- min. základné skúsenosti s obsluhou CNC strojov - výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť samostatne používať meradlá
- zmysel pre zodpovednosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Šuleková
E-mail: poslať životopis
ID: 4019823  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac