Operátor výroby - montážnik

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
23 000 - 25 000 Kč/mesiacOkrem príplatkov aj rôzne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca vo výrobe v Českej republike aj pre manželské páry.
- Výroba a montáž komponentov do automobilov prémiových značiek (hlavne sedačky, elektromotory a zámkové moduly);
- Práca v trojzmennej prevádzke, pracovné skúsenosti z výroby sa nepožadujú.
- Pracuje sa v dvoch rôznych halách. Muži pracujú v Kopřivnici a ženy na montáži zámkových modulov v Rožnove pod Radhoštěm

Ubytovanie hradí spoločnosť: Izby pre 2 - 4 ľudí, manželské páry sa ubytovávajú prednostne do 2 posteľových izieb
Mimoriadne odmeny za prácu nadčas vo výške 2500 Kč/ mesačne
Náborový bonus 18000 Kč, splatný v 3 výplatách
Práca od PO - PIA víkendy sa môžu robiť formou nadčasov
Doprava na/z pracoviska je zabezpečená
Zabezpečené je aj stavovanie v závodnej kantíne cena obeda 25 Kč.

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa ponuku dlhodobej práce na HPP

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2021 (ostáva ešte 52 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzický zdatný - práca väčšinou v stoji
Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
Manuálna zručnosť
Základné znalosti práce s PC

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3997965  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 23 000 Kč/mesiac