Účtovník junior

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti so zahraničným zázemím hľadáme  šikovného účtovníka- fakturanta, ktorý bude zodpovedať hlavne za:

- správnu evidenciu došlých a vyšlých faktúr;

- vystavovanie odberateľských faktúr;

- účtovanie odoberateľských a dodávateľských faktúr ;

- evidenciu, účtovanie a kontrola bankových výpisov a pohybu na firemnom účte;

- zostavovanie výkazov o uskutočnených platbách;

- realizovanie bankových úhrad;

- prípravu niektorých ekonomických štatistík, prehľadov a reportov;

- iné úlohy súvisiace s prácou na  oddelení.

  • flexibilný pracovný čas
  • vernostné odmeny za odpracované roky
  • multisport karta
  • možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na zverejnenú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Obrábanie mechanických komponentov pre automobilový a poľnohospodársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník, ekonóm, fakturant

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý má záujem o stálu prácu, nebojí sa riešiť problémy, je inovatívny a praktický a nie je mu cudzí multitasking.

Ďalšie predpoklady:

- skúsenosti na  podobnej pozícii vo výrobnej firme sú preferované;

- pri tejto pozícii je znalosť anglického jazyka  nutnosťou (komunikácia so zahraničným vedením);

- prax s programom SAP a OMEGA výhodou

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.

Kontakt

ID: 3993585  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac