Operátor výroby - montážnik

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac+ zákonné príplatky za prácu v zmenovej prevádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca v trojzmennej prevádzke pre mužov aj ženy.
- Vkladanie plastových komponentov do lisov ;
- Následné odoberanie hotových výrobkov z lisu, vizuálna kontrola;
- Montáž jednotlivých dielcov podľa požadovaných parametrov do zostáv;
- Zaznamenávanie odchýlok kvality a hlásenie kazovosti vedúcemu smeny;
- Nahadzovanie hotových výrobkov do systému aj záznamy o kvalite;
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov vedúceho ;
- Dodržiavanie poriadku na pracovisku .

Práca v stabilnej spoločnosti
Rôzne firemné akcie
Možnosti kariérne aj finančne rásť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.11.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výroba

Počet rokov praxe

Operátor výroby, výrobný pracovník, robotník, strojárska výroby

Ochota pracovať z 3 zmennej prevádzke
Manuálny zručnosť
Základné počítačové znalosti
Orientácia na detail

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 3985430  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac