Zoraďovač vstrekolisov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiacku mzde prislúchajú aj zákonné príplatky za prácu v zmenovej prevádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na hlavný pracovný pomer pre nášho klienta, hľadáme zodpovedného pracovníka do plastovej výroby, na pozíciu zoraďovača vstrekolisov, ktorého hlavná pracovná náplň je:
- vykonávanie 5S auditov na pridelených vstrekovacích lisoch a linkách;
- bezpečná manipulácia s formami ich nahadzovanie a zhadzovanie foriem;
- kontrola foriem pred ich nahodením (kontrola štítku formy, )
- starostlivosť o formy ich pravidelné čistenie, mazanie, atď,
- vykonávanie predpísaných pravidelných prác pri zoraďovaní vstrekovacích lisov a ich periférnych zariadení pracoviska (termoregulačné zariadenia, sušičky, injecty, príp. zváračky),
- evidencia závad, vzniknutých počas zmeny do výrobného príkazu odovzdanie hlásení o skutočnostiach, ktoré túto závadu charakterizujú ( napr. vzorky chybných výliskov) vedúcemu údržby
- v neprítomnosti materiálového manipulanta na zmene ho plnohodnotne zastupuje podľa predpísaných pracovných inštrukcií a príkazov samostatného zoraďovača

Práca v stabilnej spoločnosti
Rôzne firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti z plastovej výroby sú veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie alebo skúsenosti v plastovej výrobe

Prax na pozícii/v oblasti

Lisiar plastov, nastavovač vstrekolisov

Počet rokov praxe

1

Schopnosť čítať technické výkresy
Samostatnosť
Schopnosť pracovať na zmeny
Technické zručnosti (vedieť vykonávať drobné opravy)
Základné znalosti s prácou na PC

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3985394  Dátum zverejnenia: 30.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac