Operátor výroby - opracovanie hliníkových odliatkov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMesačné bonusy vo forme odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zahraničnej výrobnej firmy, ktorá ponúka motivujúce platové ohodnotenie, hľadáme zodpovedných a manuálne zručných ľudí, ktorým nevadí práca vo viaczmennej prevádzke. Práca je jednoduchá a po nástupe budete zaškolení skúsenejším kolegom.
Náplň práce:
- obsluha výrobných strojov a zariadení, ktoré sú potrebné pri opracovaní
a odlievaní hliníka
- opracovanie hliníkových odliatkov leštením, brúsením, pílením, orezávaním prebytočných častí
- kontrola prípadných chýb vzniknutých pri opracovaní hliníkových komponentov a s tým súvisiace dodržiavanie štandardov kvality

- Štedrý bonusový systém
- 13. a 14. plat
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Firemné akcie
- Možnosť stravovania v jedálni priamo vo firme

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, ale kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú väčšinu požiadaviek uvedených v pracovnej ponuke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba, hutníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

Výrobný pracovník, apretovač výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť
- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3977585  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac