Obsluha výrobného zariadenia – sekundárne procesy

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 180 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej zahraničnej výrobnej firmy hľadáme človeka, ktorý má chuť pracovať aj na 3 zmeny a nevadí mu prípadná rutina. Práca je jednoduchá a zahŕňa najmä:

- obsluhu výrobných zariadení a následné vykonávanie sekundárnych prác, ako leštenie, brúsenie, orezávanie prebytočných častí
- dodržiavanie štandardov kvality
- kontrolu prípadných chýb vzniknutých po opracovaní kovových alebo hliníkových komponentov

Do všetkých doplnkových procesov vo výrobe, budete postupne zaškoľovaný, čím sa Vám otvorí možnosť kariérne napredovať a finančne rásť.

- 13. a 14. plat
- Príspevok do III. piliera
- Možnosť kariérneho rastu
- Firemné akcie
- Možnosť stravovania v jedálni priamo vo firme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba, hutníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť
- Mať chuť učiť sa novým veciam - prispôsobenie sa požiadavkám výroby
- Zodpovedný prístup k práci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 3977585  Dátum zverejnenia: 9.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac