Kontrolór kvality - potravinárska výroba

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda vo výške 1000€ je len počas skúšobnej doby, resp. zaškolenia + preplácanie diet počas SC

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre slovenského výrobcu s dlhoročnou tradíciou z oblasti potravinárskeho priemyslu, hľadáme kontrolóra kvality, špeciálne na kontrolu spracovaných čriev živočíšneho pôvodu. Práca bude minimálne polroka vyžadovať zaškoľovanie a cestovanie medzi Prešovom a Zvolenom. Jedná sa o špecifickú pozíciu, kde je základom predovšetkým vizuálna kontrola a posudzovanie prichádzajúcej suroviny (dĺžka, hrúbka, kalibrovanie), ktorá je určená na ďalšie spracovanie. Okrem tejto základnej schopnosti posudzovať kvalitu, potrebujeme kandidáta, ktorý má aj obchodného ducha, ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni B1, aby mohol po zaškolení samostatne sprevádzať nákupcu priamo k dodávateľom (Ázia, Afrika). Nesmie sa báť presadiť si svoj názor a stáť za svojím rozhodnutím. Musí mať aj určité manažérske zručnosti - vedenie svojho tímu, byť vnútorné rezistentný a nebyť frustrovaný z prípadného odmietnutia. Mať vždy po ruke dobré argumenty. Jedná sa o prácu vo vlhkom a slanom prostredí a pracuje sa len v jednozmennej prevádzke.

Práca na v stabilnej spoločnosti s mnohými benefitmi a príjemným rodinným prostredím
Auto aj na súkromné účely
Výborný odmeňovací systém
Služobné cesty mimo EU a Európsky kontinent

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie rady poskytneme po zaslaní životopisu.
Spoločnosť počas zaškoľovanie v Prešove poskytuje zamestnancov, ktorý nie je priamo z PE, bezplatné ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, mäsiar,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Práca v mäsovom priemysle je výhodou
Ambícia byť súčasťou firmy a pomáhať jej napredovať
Schopnosť plánovať dopredu
Výborné argumentačné schopnosti
Obchodník

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3829485  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac