1 400 - 1 800 EUR

Projektant - konštruktér

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu odborníkov na oceľové konštrukcie a výrobno - technické zariadenia, hľadáme nového kolegu, ktorého baví kreslenie a má chuť s nami ďalej rásť.
Pracovná náplň.:
- Tvorbu technickej dokumentácie pre jednoúčelové stroje, podľa zadaných špecifikácií v súlade so stanovenými termínmi a internými postupmi
- Aktualizáciu technickej dokumentácie
- Spoluprácu s ostatnými oddeleniami s ohľadom na správne vypracovanie technickej dokumentácie
- Vypracovávanie výpočtov podľa rámcových dispozícií a pokynov
- Podieľanie sa na projektovaní a pri vývoji nových zariadení a procesov výroby
-Tvorba 3D modelov jednoúčelových zariadení pre technologické linky v programe a INVENTOR AutoCad a Catia

- Práca v prosperujúcej spoločnosti
- Preplácané nadčasy
- Možnosti ďalšieho vzdelávania
- Sociálny program a benefity
- Príspevok na DDP
- Firemné akcie

Práca je vhodná pre projektanta - konštruktéra zameraného na výrobno - technické zariadenia a oceľové konštrukcie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba, výrobno - technologické zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Prax v danej oblasti aspoň 1 rok
- Anglický jazyk - vítaný
- Znalosť CAD programov – (Inventor, AutoCAD, CATIA)

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
Tel.: +421911671700
E-mail: poslať životopis
ID: 3797443   Dátum zverejnenia: 28.10.2019