Operátor CNC stojov, fréz a sústruhov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
870 - 1 000 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy závisí aj od seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálne pre flexibilných a šikovných ľudí s pozitívnym prístupom k práci. Pre úspešnú strojársku spoločnosť hľadáme nového kolegu - operátora CNC stojov.
Základné kompetencie operátora budú:
- samostatná obsluha a nastavovanie CNC fréz/ sústruhov
- frézovanie, vŕtanie dosiek a tvarových častí foriem podľa výkresovej dokumentácie
- kontrola a meranie opracovaných dielov pomocou meradiel
- zodpovednosť za kvalitu vyrobeného dielca
- výmena náradia (napr. plátkov)
- plnenie stanovených cieľov podľa zadania výroby
PRÁCA V DVOJZMENNEJ PREVÁDZKE A VOĽNÉ VÍKENDY!

Čo Vám spoločnosť ponúka?
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- rôzne firemné akcie
- prispieva Vám do III. dôchodkového piliera
- pravidelné prehodnocovanie platu
- a iné fajn benefity
- dobrovoľná práca cez víkend a k tomu aj zaplatená!

Skúsenosti s prácou zo strojárskej výroby a kovoobrábania sú výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.7.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna a technická zručnosť
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a výkresy
Chladná a vyrovnaná povaha
Schopnosť rýchlo reagovať
Pozitívny a zodpovedný prístup
Zručnosť v práci s rôznymi meradlami

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3789264  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac