Operátor/Nastavovač CNC fréz a sústruhov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálne pre flexibilných a šikovných ľudí s pozitívnym prístupom k práci. Pre úspešnú strojársku spoločnosť hľadáme nového kolegu - operátora CNC strojov.
Základné kompetencie operátora budú:
- samostatná obsluha a nastavovanie CNC fréz/ sústruhov;
- frézovanie, vŕtanie dosiek a tvarových častí foriem, podľa výkresovej dokumentácie;
- kontrola a meranie opracovaných dielov pomocou meradiel;
- zodpovednosť za kvalitu vyrobeného dielca;
- výmena náradia (napr. plátkov);
- plnenie stanovených cieľov podľa zadania výroby;
PRÁCA V DVOJZMENNEJ PREVÁDZKE A VOĽNÉ VÍKENDY!

Čo Vám spoločnosť ponúka?
- rôzne firemné akcie
- prispieva Vám do III. dôchodkového piliera
- pravidelné prehodnocovanie platu

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti s prácou zo strojárskej výroby je výhodou.
Znalosť čítania technickej a výkresovej dokumentácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba strojov a zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna a technická zručnosť
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a výkresy
Chladná a vyrovnaná povaha
Schopnosť rýchlo reagovať
Pozitívny a zodpovedný prístup
Zručnosť v práci s rôznymi meradlami

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3789264  Dátum zverejnenia: 19.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac