Procesný inžinier/technický inžinier

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
Ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiacVýška platu závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v úspešnej firme a svojím know-how a nápadmi pomôcť spoločnosti napredovať v oblasti inovácií a zefektívnenia výrobného procesu?
Tak si prečítajte prečítajte si náplň práce...
- Podpora, implementácia a skúšanie nových technológií automatizácie pre výrobné procesy;
- Zodpovednosť za ich správne nastavenie vo výrobe;
- Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovania výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad;
- Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu efektivitu;
- Vytváranie a spracovávanie 3D dokumentácie pre jednotlivé projekty a výrobné procesy;
- Programovanie a prenastavovanie PLC robotov;
- V spolupráci s oddelením údržby a výrobným manažérom, zavádzanie nových pracovných postupov na celkové zlepšenie údržby;

....a ak Vám to láka a niečo Vám to hovorí, NEVÁHAJTE a pošlite nám svoj životopis!

Ročné odmeny
Zabezpečenie ubytovania
Príspevok na dochádzanie z/do práce
Bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Práca v úspešnej firme so zahraničnou účasťou
Práca na modernom Hi-tech pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárska výroba, elektrotechnika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s technickou dokumentáciou - čítanie výkresov
Skúsenosti s programovaním robotov
Skúsenosti s konštruovaním 3D modelov
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 - výhoda

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3787340  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiacVýška platu závisí od skúsenosti uchádzača