7,5 - 9,5 EUR/hod.

Vodič VZV/manipulant

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a časovo flexibilného vodiča VZV so živnosťou, pre prácu vo výrobnej spoločnosti, ktorá má silné postavenie na trhu vo viacerých krajinách po celom svete. Vaše zodpovednosti:
- Pomoc pickerom pri príprave výrobkov podľa zadanej objednávky do výroby;
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených ;
- Označovanie uskladneného materiálu a tovaru;
- Stohovanie do výšky;
- Vyskladňovanie materiálových zásob zo skladu na základe potreby výroby;
- Príprava tovaru a hotových výrobkov na expedíciu;
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka a mostnej plošiny a dopravných pásov aj v ťažko dostupných miestach.

Ak máte živnosť a vyhovuje Vám tento druh pracovného pomeru, stačí len poslať svoj životopis a my ho s radosťou posunieme na to správne miesto:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 7,50€/h + 2,50€/h príplatok na za víkend, 1,70€ príplatok nočná, + 4€/h príplatok za prácu počas sviatku

- Aj keď sa jedná o prácu na živnosť - predpokladáme dlhodobú spoluprácu
- Včasné platenie Vašich faktúr
- Nadštandardné príplatky za zmenovosť, prácu nadčas, prácu počas víkendov a prípadných sviatkov

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu na živnosť
Práca na zmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné osvedčenie na riadenie VZV aj plošiny
Časová flexibilita
Manuálna zručnosť
Vedieť reagovať aj vo vypätejšej situácii z rozvahou

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 3783888   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 7,50€/h + 2,50€/h príplatok na za víkend, 1,70€ príplatok nočná, + 4€/h príplatok za prácu počas sviatku