Skúsený kontrolór/ka kvality

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
7 - 9,5 EUR/hod.7€/h+2,50€/h práca za víkend, 1,70€/noc + 4€ práca počas sviatkov (výšku zárobku ovplyvňuje aj počet skutočne odpracovaných hodín)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovanú automotiv spoločnosť, hľadáme flexibilného kontrolóra kvality, ktorý preferuje prácu na živnosť a nevadí mu ani práca na zmeny.
Práca zahŕňa.:
- vstupné kontroly výrobkov
- výstupné kontroly hotových výrobkov
- kontroly medzi dvoma procesnými operáciami
- kontrola jednotlivých komponentov
- sortovanie a triediace práce
- príprava dielov na výrobnú linku
- drobné úpravy/opravy v prípade nájdených odchýlok

Nadštandardné príplatky za prácu cez víkend prípadné sviatky
Príplatky v prípade náročnejšej zákazky
DOLEŽITÉ.: načas vyplácané faktúry
Jedná sa dlhodobú spoluprácu v spoločnosti so zahraničnou účasťou

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke aj počas sviatkov
Je možné pracovať aj na HPP (ale plat je o niečo nižší)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre ženy aj mužov
Skúsenosti s prácou v oblasti kvality
Časové flexibilita
Živnosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3783845  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 9,5 EUR/hod.7€/h+2,50€/h práca za víkend, 1,70€/noc + 4€ práca počas sviatkov (výšku zárobku ovplyvňuje aj počet skutočne odpracovaných hodín)