700 - 1 400 EUR

Operátor CNC strojov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovanú slovenskú spoločnosť s viac ako 20 ročnou tradíciou, ktorej rady sa rozširujú, hľadáme nových kolegov do výroby. Ak máte skúsenosti ako operátor výroby a pracovali ste na CNC strojoch a sústruhoch radi uvítame Váš životopis.
Náplň práce.:
Nastavovanie a obsluha CNC stroja - trieskové obrábanie
Zodpovednosť za údržbu zvereného stroja
Práca s rôznymi meradlami, ovládanie meracej techniky
Tvorba programov pre obrábacie centrá

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Výška fixnej mzdy závisí aj od skúseností kandidáta

Všetky zamestnanecké výhody a benefity Vám budú predstavené pri pracovnom pohovore.

- Skúsenosti s CNC technológiami hrajú vo Váš prospech. Hľadáme niekoho, kto má záujem o stabilnú prácu a je odhodlaný firme pomáhať ďalej rásť.
- Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

samostatné technické myslenie
schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
zodpovednosť pri rozhodovaní
orientácia na kvalitu a výkon

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
Tel.: +421911671700
E-mail: poslať životopis
ID: 3783200   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výška fixnej mzdy závisí aj od skúseností kandidáta