850 - 1 150 EUR

Operátor výroby - nastavovač CNC

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre strojársku spoločnosť hľadáme zanieteného kandidáta na obsluhu a nastavovanie CNC strojov. Firma sídli v Banskej Bystrici. Pracovná náplň je upriamená hlavne na:
- vkladanie a upínanie dielcov do nastavených strojov
- korekcia pri odchýlkach rozmerov (jednoduchá geometria dielov)
- odstraňovanie jednoduchých porúch na CNC strojoch
- schopnosť vymieňať opotrebované diely + korigovanie nastavení
- koncová kontrola vyrobených kusov meracími prístrojmi
- v prípade vyrobenia chybných dielov - vykonávanie dodatočnej korekcie chýb

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

K fixnej mzde prislúchajú aj zákonné príplatky + príplatky za prípadnú prácu nadčas

- ročná prémia
- doplnkové dôchodkové poistenie
- možnosť bezplatných jazykových kurzov
- finančná pozornosť pri rôznych jubileách
- firma zabezpečuje v rámci BB aj vlastnú prepravu

Pracuje sa v 3 zmennej (denná, poobedná, nočná) alebo nepretržitej prevádzke 12 hodín

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

- strojárske vzdelanie
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- skúsenosti s prácou v kovovýrobe
- schopnosť samostatne používať meradlá (kalibre, meracie hodinky, mikrometer, posuvné meradlo)
- schopnosť robiť drobnú údržbu zverených CNC strojov
- skúsenosti s prácou na jednovretenových a viacvretenových CNC strojoch

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 3779237   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   K fixnej mzde prislúchajú aj zákonné príplatky + príplatky za prípadnú prácu nadčas