1 500 - 1 700 EUR

IT administrátor

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou by bolo hlavne:
Správa, inštalácia, optimalizácia a rozvoj IT infraštruktúry spoločnosti, najmä:
o hardware (servery, používateľské PC, mobilné zariadenia, tlačiarne, čítačky čiarových kódov,...)
o software ( MS WIN Server, MS SQL, MS Exchange, MS Sharepoint, ostatné využívané aplikácie)
Virtualizácia, vzdialená správa zariadení, zálohovanie dát, bezpečnostná IT politika, licenčná politika spoločnosti
Spolupráca s administrátorom ERP pri údržbe a rozvoji ERP a nadväzných systémov
LAN, WIFI, prepojenie s infraštruktúrou poskytovateľa internetového pripojenia
Zabezpečovanie dodávok HW a SW, komunikácia s dodávateľmi

Práca v stabilnom tíme s rodinnou atmosférou.
Nízka fluktuácia na pracovisku.
Výborné vzťahy na pracovisku.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí splnili podmienky. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Min. 5 rokov skúseností s IT administráciou v spoločnosti s min. 100 užívateľmi IT technológií
Administrácia na úrovni EXPERT:
MS Windows Server
MS Windows 7,10
UNIX/Linux
MS SQL Server
MS Exchange Server
LAN/WAN (konfigurácia sieťových zariadení, firewallu, DNS, routing/switching)
WMware, MS Hyper-V
Správa mobilných zariadení

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kršačková Dekrétová
Tel.: +421911672700
E-mail: poslať životopis
ID: 3735133   Dátum zverejnenia: 8.8.2019