Operátor výroby so skúsenosťou a aktívnou živnosťou

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
7 - 9,5 EUR/hod.Práca sa vykonáva na živnosť. Príplatky za noc sú 1,70 €, za víkend 2,50 € a 4 € za sviatok naviac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce by bolo:
Vizuálna kontrola.
Čistenie zariadenia.
Drobné práce a činnosti v rámci závodu.
Doplňujúce činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Práca sa vykonáva na jednu zmenu.

Práca v stabilnej spoločnosti v príjemných pracovných podmienkach.
Príjemné prostredie.
Iné nefinančné benefity spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba

Základné skúsenosti vo výrobe.
Samostatnosť uchádzača.
Skúsenosť už vo výrobnom závode.
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3717906  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 9,5 EUR/hod.Práca sa vykonáva na živnosť. Príplatky za noc sú 1,70 €, za víkend 2,50 € a 4 € za sviatok naviac.