HR manager

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčín Region
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reputácia spoločnosti a vnútrofiremná atmosféra výrazne závisí aj na osobe HR manažéra. Ponúkame Vám príležitosť prispieť svojou osobnosťou a skúsenosťami do stabilnej výrobnej spoločnosti a formovať tak kultúru a vzťahy zamestnancov v budúcnosti.
Hľadáme člena tímu, ktorý prinesie nové vízie v HR politike, prístupoch, nápadoch a stratégiách a bude vedieť podporiť svoje oddelenie aj operatívnymi činnosťami (príprava podkladov pre mzdy, dochádzky a pod.)

Finančné ohodnotenie adekvátne k skúsenostiam.
Vysoká miera samostatnosti.
Príležitosť na sebarealizáciu a uplatnenie vízií.
Vzdelávanie v zahraničí a ďalšia podpora osobného rozvoja.
Vysoko kvalifikovaný tím špecialistov v organizačnej štruktúre firmy.
Kreácia ďalších benefitov bude závisieť aj od vás.

Uvedená mzda je len orientačná a začína na nami inzerovanej sume. Konečný plat závisí od skúseností kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii HR manažéra v automotive oblasti.
Skúsenosť so mzdovou personalistikou alebo prípravou podkladov pre mzdy.
Skúsenosti v oblasti implementácie zmien a nastavovania procesov od ich základu.
Zameranie na dlhodobé ciele a snaha neustále sa zlepšovať (skúsenosti s lean manažmentom sú výhodou).
Silný charakter a etika.
Vysoká empatia, schopnosť pracovať ako mediátor medzi rôznymi pozíciami.
Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutnou podmienkou.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3705854  Dátum zverejnenia: 28.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€