Manažér logistiky v strojárskej firme

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 600 EUR/mesiac+ 13.plat + manažérska odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Myslíte si o sebe, že ste dobrý manažér a práca v logistike je to čo Vás baví. Ak sa nebojíte žiadnej novej výzvy, bude pre Vás práca manažéra logistiky práve to čo hľadáte. Práca pozostáva najmä:
- z vedenia celkovej logistiky spoločnosti (sklady, logistika, expedícia, koordinácia nákupu, riešenie reklamácii a obalového materiálu).
- z tvorby návrhov na zlepšovanie procesov
- z vedenia, podpory a koordinácie svojho tímu.
- z organizovania stretnutí s dodávateľmi s účelom vylepšenia obchodných vzťahov.
- z kontroly objednávok a prijatých a odoslaných faktúr, ktoré súvisia s procesom nákupu
- z pravidelnej tvorby reportov a vypracovávania dlhodobej stratégie rozvoja svojho oddelenia
- z vykonávania a dohľadu nad plynulým priebehom inventúry skladových zásob a ich celkovej optimalizácie.
- z práce spojenej s kontrolou nezrovnalostí, chýb a anomálií v programe SAP
- zo zodpovednosti za dodržiavanie termínov, finančných a vecných plnení úloh
- z analyzovania príčin prípadných časových sklzov
- riadenia fakturácie hotových výrobkov a colných záležitostí
- riadenia vývozu hotových výrobkov (vrátane INTRASTATu)

Akcie rodinného typu
Príspevok na relokovanie skúseného kandidáta

Vopred ďakujem za zaslané životopisy, ale vzhľadom k požadovaným skúsenostiam a praxe min. 5 rokov v odbore, budeme oslovovať, len kandidátov, ktorých profil bude zodpovedať požiadavkám spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárska výroba, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
SAP - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax v automobilovom priemysle alebo vo výrobe na podobnej pozícii
Znalosť projektového manažmentu - výhodou
SAP SD a SAP MM

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3705554  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 600 EUR/mesiac+ 13.plat + manažérska odmena