980 - 1 000 EUR

Job aj pre absolventov elektrotechnickej školy (Elektrotechnik)

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej linky podľa inštrukcií nadriadeného.
Práca s výrobnou linkou na osadzovanie súčiastok.
Práca je vykonávaná v stoji na 3 zmeny.
Iné pomocné aktivity a činnosti podľa pokynov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

po skúšobnej dobe 980 €-1000 €

Práca v čistom a príjemnom prostredí,v ktorom je k dispozícii aj klimatizácia.
Mesačné prémie k základnému platu.
Vianočný darček od zamestnávateľa.
Letné a vianočné finančné bonusy od zamestnávateľa.

Na základe vyššieho počtu Vašich životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí splnili požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosť.
Samostatnosť.
Ochota v prípade potreby pracovať aj nadčas.

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kršačková Dekrétová
Tel.: +421911672700
E-mail: poslať životopis
ID: 3705350   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   po skúšobnej dobe 980 €-1000 €