Hlavný finančný účtovník - ekonóm

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy záleží aj od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám novú príležitosť stať sa členom úspešnej výrobnej spoločnosti. Na pozíciu hlavného  účtovníka  hľadáme zodpovedného a skúseného tímového hráča, ktorého pracovné portfólio bude zahŕňať:
- komplexné spracovanie účtovnej agendy spoločnosti v súlade so zákonom o účtovníctve a interných predpisov;
- spracovávanie mesačných výsledkov hospodárenia (zisky, straty), prehľadov a hlásení o dani z pridanej hodnoty, štatistických súvah a spracovanie súhrnných výkazov;
- vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči audítorovi, úradu práce a daňového úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie;
- príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie, výsledky hospodárenia a pod.);
- spracovanie hlásení INTRASTAT;
- aktívna spolupráca s bankami (rôzne úvery, kontokorentné úvery, leasingové úvery atď.);
- realizácia bankových prevodov, riadenie všetkých finančných tokov;
- príprava a kontrola budgetu.

- Finančné ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a nasadeniu;

- Bonusy za odpracované roky;

- Zaujímavý sociálny program;

- Flexibilný pracovný čas;

- Možnosť kariérneho rastu.

Vopred ďakujeme za zaslanie všetkých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba komponentov a častí poľnohospodárskych strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Finančné účtovníctvo - Expert
OMEGA - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hlavný účtovník, ekonóm, finančný účtovník, finančný riaditeľ

Počet rokov praxe

5

- Prax na pozícii ekonóma, hlavného účtovníka alebo finančného manažéra vo výrobnom podniku je preferovaná

- Silné komunikačné schopnosti;

-Vysoké pracovné nasadenie  a motivácia hneď od nástupu;

- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou - komunikácia so zahraničnou centrálou;

- Jedná sa o prácu na TPP  + prítomnosť na stálom pracovisku (flexibilný pracovný čas)

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.

Kontakt

ID: 3697373  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac